Portal randkowy nie taki groźny

Coś miłego
Chociaż lubimy nowinki technologiczne, nowo powstające portale, blogi, wszystko, co może sprawić, że nasze życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, wciąż portale randkowe nie cieszą się ogromnym zaufaniem. Zwykle chodzi tutaj o przestępczość matrymonialną. Dla wielu osób jest to najbardziej przerażająca kwestia. Nie jest tak, że każdy portal randkowy jest pełen oszustów matrymonialnych, ale wciąż słyszy się o kobietach oszukanych przez mężczyznę, czy też bogatych mężczyznach, którzy zostali okradzeni przez młode dziewczyny. Nic, więc dziwnego, że jeśli chodzi o portale randkowe jesteśmy tak ostrożni.

Oczywiście najlepsze portale palacborowa.com.pl/prywatne-sex-ogloszenia/, randkowe szybko reagują i usuwają konta podejrzanych osób, ale nie można wykluczyć, że taka osoba szybko powróci w to miejsce i oszuka kolejnych kilka osób. Na pewno największym niebezpieczeństwem są oszuści matrymonialni. Nie zapominajmy jednak, że dzieci mają różne dziwne pomysły i jeśli wdamy się w rozmowę z nieletnim może nam grozić jeszcze coś gorszego, niż randka z takim oszustem matrymonialnym. Nie należy jednak generalizować. Takie przestępstwa naprawdę są rzadkością i stanowią znikomy odsetek. Na takich portalach można zaleźć całkiem sensowych, poukładanych ludzi, którzy nie szukają sponsora, czy ofiary, ale po prostu miłości.

Bezpieczeństwo to podstawa!
Warto jednak pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim na profilu głównym nie należy umieszczać dokładnego adresu, Anie nie podawać numeru telefonu. Kolejna kwestia to stopniowe zaufanie. Nie można od razu zaufać rozmówcy i umówić się z nim na spotkanie w jego domu. Pierwsze randki zawsze powinny odbywać się w miejscach publicznych. Jeśli już dojdzie do jakiejś dziwnej sytuacji od razu należy to zgłosić do administratora portalu. Ten ostrzeże inne osoby, a my będziemy mieć pewność, że ofiar danego oszusta będzie mniej, chociaż nie można wykluczyć, że nie trafi ona na inny podobny portal, a takich nie brakuje.